Meriți să fii surprins.

Atât în Europa, cât și în România, Lidl face parte din Top 100 cei mai buni Angajatori!

Top Employer Romania 2019
  • 09.12.2019
  • Expansiune
  • Birou Expansiune Bucuresti

Achizitor Expansiune - Zona de Sud (f/m)

Noi Lidl, suntem și anul acesta Angajator de Top în Romania și în Europa. Asta înseamnă că Lidl chiar este THE PLACE to work! Căutăm oameni ca tine, entuziaști, implicati, dornici sa invețe, să se dezvolte și să se afirme, care sa puna bazele viitoarelor magazine Lidl!

Responsabilităţi

Vei avea impact în companie prin

  • Identificarea, negocierea prețurilor și implicarea în tot ce ține de procesul de achiziționare a noilor locații pentru construirea magazinelor;
  • Întocmirea documentației interne în vederea aprobării locațiilor propuse de tine și a bugetelor aferente;
  • Supervizarea proiectelor aflate în desfășurare;
  • Menținerea relației cu firmele de proiectare și analiza în detaliu;
  • Analiza mediului extern: piața imobiliară, companiile concurente, condițiile socio-economice;

Profilul dvs.

Cum îți dai seama că ești potrivit/ă pentru acest rol?

  • Ai studii superioare finalizate;
  • Ai dorință de învățare și de dezvoltare în mod continuu a cunoștințelor din domeniu;
  • Ai spirit antreprenorial, ești perseverent/ă și orientat/ă către rezultate;
  • Ai foarte bune abilități de comunicare și negociere;
  • Ai gândire analitică și de sinteză;
  • Ai disponibilitate pentru activitate de teren (peste 70% din timp);
  • Ai permis de conducere categoria B;
  • Cunoști limba engleză la nivel avansat. Cunoștințele de limbă germană reprezintă, desigur, un avantaj;
  • Ai cunoștințe avansate de MS Office (Excel, PowerPoint).

Oferta noastră

  • Școlarizare personalizată pe segmentul de business în care vei activa;
  • Perspectiva unei cariere într-o companie multinațională de succes în piața de retail;
  • Asigurare privată de sănătate, deoarece ne gândim tot timpul la sănătatea ta;
  • Reduceri la abonamente de fitness pentru a putea fi tot timpul în formă;
  • Mediu de lucru modern, plăcut și dinamic;
  • Salariu peste medie, corelat cu experiența, deoarece suntem unul dintre retailerii cu cele mai bune pachete salariale din Romania și știm să ne răsplătim pe măsură angajații;
  • Mașină de serviciu, pentru ca deplasările să fie mai facile și mai plăcute;
  • Posibilitatea de a te implica în proiecte foarte dinamice, extrem de interesante, care prin dezvoltarea lor ajută compania să își păstreze poziția de angajator de top în piață.

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la