Meriți să fii surprins.

Atât în Europa, cât și în România, Lidl face parte din Top 100 cei mai buni Angajatori!

Top Employer Romania 2020
  • 31.07.2020
  • Vânzări
  • Magazin Liviu Rebreanu, Bulevard, 185, Timisoara

Adjunct Manager Magazin Timisoara 1 Bdul Iosif Bulbuca (f/m)

Împreună suntem Lidl, angajator de top atât în România cât și în Europa pentru al patrulea an consecutiv și te așteptăm în echipa noastră pentru a face primul pas în cariera ta alături de noi!

Responsabilităţi

  • Vei coordona echipa și vei reprezenta managerul de magazin în lipsa acestuia;
  • Vei fi responsabil de comenzile de marfă, de gestiunea stocurilor și de inventare;
  • Te vei asigura că principiile de vânzare sunt implementate corespunzător în magazin;
  • Vei planifica activitățile și timpul de lucru al colegilor din echipă și vei oferi feedback constant;
  • Te vei asigura că indicatorii operaționali și de personal se îndeplinesc;
  • Vei participa la procesul de recrutare al noilor angajați împreună cu managerul de magazin;
  • Vei prelua și gestiona solicitările și eventualele reclamații ale clienților;
  • Vei avea un rol activ în activitatea zilnică din magazin.

Profilul dvs.

  • Ai studii medii finalizate; studiile superioare absolvite constituie un avantaj;
  • Ești rezistent/ă la stres și flexibil;
  • Ești amabil/ă și orientat/ă către client;
  • Ești organizat/ă și orientat/ă către rezultate;
  • Ești implicat/ă și responsabil/ă în tot ceea e faci;
  • Experiența profesională în domeniul comercial reprezintă un avantaj.

Oferta noastră

  • Un plan de școlarizare personalizat și un trainer dedicat;
  • Salariu motivant cu majorări salariale garantate anual;
  • Sporuri salariale atractive, bonusuri și prime ocazionale;
  • Tichete de masă în valoare de 15 RON și tichete cadou oferite cu diferite ocazii;
  • Asigurare medicală privată și asigurare de accidente;
  • Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei;
  • Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în Lidl.

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la