Meriți să fii surprins.

Atât în Europa, cât și în România, Lidl face parte din Top 100 cei mai buni Angajatori!

Top Employer Romania 2017
  • 05.12.2018
  • Vânzări
  • Magazin Republicii, Bulevard, 316, Barlad

Asistent Manager Magazin Bârlad (f/m)

Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din magazin tratează cu atenție atât
lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.
Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!

Responsabilităţi

  • Te vei asigura că marfa este aranjată corespunzător la raft
  • Vei încasa
  • Vei fi responsabil cu gestiunea stocurilor
  • Vei coordona echipa și vei reprezenta managerul de magazin în lipsa acestuia sau a adjunctului managerului de magazin

Profilul dvs.

  • Să ai studii medii finalizate obligatoriu. Studiile superioare constituie avantaj
  • Să fii rezistent la stres și flexibil
  • Să fii amabil și orientat către clienți
  • Să fii organizat
  • Să fii orientat către rezultate
  • Să fii implicat și responsabil în tot ceea ce faci
  • Să îți placă să muncești în echipă
  • Experiența profesională în domeniul comercial reprezintă un avantaj

Oferta noastră

  • Un pachet salarial atractiv și peste medie
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală
  • Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat
  • Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la