Meriți să fii surprins.

Atât în Europa, cât și în România, Lidl face parte din Top 100 cei mai buni Angajatori!

Top Employer Romania 2019
  • 28.11.2019
  • Audit Intern
  • Sediu Central Bucuresti

Customer Service Part-time 4 ore (f/m)

Noi Lidl, suntem și anul acesta Angajator de Top în Romania și în Europa. Asta înseamnă că Lidl chiar este THE PLACE to work! Căutăm oameni ca tine, entuziaști, implicați, sociabili, dornici să se afirme și să-și pună bazele unei cariere solide într-o companie de succes la nivel național și internațional.

Responsabilităţi

Responsabilități:

  • Vei prelua, verifica și redirecționa solicitărilor primite prin diverse canale (telefonic, email sau corespondență tradițională) către departamentele responsabile;
  • Vei fi responsabil cu prelucrarea și soluționarea sesizărilor venite;
  • Vei oferi informații referitoare la produse și săptămâni tematice solicitate de clienții pe diverse canale (telefonic sau email).

Profilul dvs.

Cum îți dai seamă că ești potrivit/ă pentru acest rol?

  • Ai studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
  • Ești disponibil/ă pentru a lucra în ture;
  • Cunoști la nivel mediu spre avansat limba engleză;
  • Ești o persoană amabilă, orientată către clienți;
  • Lucrezi cu plăcere într-o echipă, dar poți lucra ușor și independent;
  • Ești o persoană responsabilă, ușor adaptabilă;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Ești punctual/ă și rezistent/ă la stres.

Oferta noastră

Ce îți oferim

  • Salariu peste medie, corelat cu experiența;
  • Asigurare privată de sănătate și de viață, deoarece ne gândim tot timpul la sănătatea ta;
  • Reduceri la abonamente de fitness și o sală de sport fix în locul în care lucrezi;
  • Școlarizare într-o echipă super faină, inclusiv o experiență inedită în magazin;
  • Mediu de lucru într-un sediu modern (una dintre cele mai verzi clădiri din Europa), plăcut și dinamic, deoarece nimic nu este mai important decât să ne simțim bine la locul de muncă.

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la