Meriți să fii surprins.

Atât în Europa, cât și în România, Lidl face parte din Top 100 cei mai buni Angajatori!

Top Employer Romania 2019
  • 06.12.2019
  • Vânzări
  • Magazin Miresei, Strada, 1, Timisoara

Manager Magazin Timisoara (f/m)

Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din depozit tratează cu atenție atât lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.

Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!

Responsabilităţi

• Vei fi responsabil de imaginea magazinului.

• Te vei implica în dezvoltarea echipei din subordine, o vei coordona și motiva.

• Vei fi responsabil de comenzile din magazin și de gestiunea mărfii.

• Vei fi responsabil de cifrele de inventar și vei ține gestiunea mijloacelor de plată.

• Vei încasa și te vei asigura de aranjarea corespunzătoare a mărfii la raft.

Profilul dvs.

• Să ai studii superioare finalizate.

• Să ai experiență profesională în domeniul vânzărilor.

• Să fii motivat de ocuparea unui post de conducere în domeniul retail.

• Să ai bune abilități de organizare și de analiză.

• Să ai competențe de conducere și orientare către rezultat.

• Să poți aplana conflicte.

• Să fii rezistent la stres, amabil și orientat către clienți.

Oferta noastră

• Salariu motivant cu majorări salariale garantate anual.

• Tichete de masă în valoare de 15 RON.

• Sporuri salariale atractive.

• Bonusuri și prime ocazionale.

• Tichete cadou oferite cu diferite ocazii.

• Asigurare medicală privată.

• Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei.

• Asigurare de accidente.

• Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în Lidl.

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la