Meriți să fii surprins.

Atât în Europa, cât și în România, Lidl face parte din Top 100 cei mai buni Angajatori!

Top Employer Romania 2019
  • 02.12.2019
  • Expansiune
  • Sediu Regional Iernut

Responsabil Expansiune Autorizări (f/m)

Noi, Lidl, suntem și anul acesta Angajator de Top în Romania și în Europa. Asta înseamnă că Lidl chiar este THE PLACE to work! Căutăm oameni ca tine, entuziaști, implicați, dornici să învețe, să se dezvolte și să se afirme, care să pună bazele viitoarelor magazine Lidl!

Responsabilităţi

• Vei gestiona procesul de obținere a autorizațiilor de construire/demolare/funcționare a magazinelor, a proiectării și realizării de studii tehnice și juridice, precum și a avizelor/adreselor necesare;

• Vei gestiona relația cu proprietarii, cu firmele de proiectare și cu autoritățile locale în vederea obținerii autorizațiilor de construire/demolare/funcționare a magazinelor și a avizelor/adreselor necesare;

• Vei analiza mediul extern: piața imobiliară, companiile concurente, condițiile socio-economice;

• Vei avea parte de școlarizare personalizată pe segmentul de business în care vei activa.

Profilul dvs.

• Să ai studii superioare finalizate. Experiența anterioară în domeniu, experiența în Project Management și/sau cunoștințe juridice reprezintă un avantaj;

• Să fii dornic sa înveți și să-ți îmbogățești continuu cunoștințele in  domeniu;

• Să ai spirit antreprenorial, să fii perseverent și orientat către rezultate;

• Să ai foarte bune abilități de comunicare;

• Să ai capacitate analitică și de sinteză;

• Să ai disponibilitate pentru activitate de teren;

• Să ai permis de conducere categoria B;

• Să cunoști limba engleză la nivel avansat. Cunoștințele de limbă germană reprezintă un avantaj;

• Să ai cunoștințe avansate de MS Office (Excel, PowerPoint).

Oferta noastră

• Perspectiva unei cariere într-o companie multinațională de succes în piața de retail;

• Asigurare privată de sănătate, deoarece ne gândim tot timpul la sănătatea ta;

• Reduceri la abonamente de fitness pentru a putea fi tot timpul în formă;

• Școlarizare într-o echipă dinamică și motivată pentru a putea performa la capacități maxime;

• Mediu de lucru modern, plăcut și dinamic;

• Salariu peste medie, corelat cu experiența, deoarece suntem unul dintre retailerii cu cele mai bune pachete salariale din Romania și știm să ne răsplătim pe măsură angajații;

• Mașină de serviciu, pentru ca deplasările să fie mai facile și mai plăcute;

• Posibilitatea de a te implica în proiecte foarte dinamice, extrem de interesante, care prin dezvoltarea lor ajută compania să își păstreze poziția de angajator de top în piață.

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la